ПЛАСТИКОВІ ФОРМИ
 
 
Головна   ::   Пластикові форми   ::   Тротуарна плитка

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка один з основних елементів благоустрою присадибних територій. Тротуарна плитка давно стала популярною і необхідної для створення навколо будинку атмосфери затишку і гармонії. При організації виробництва декоративних виробів з бетону потрібно пам'ятати, що частка виробництва тротуарної плитки із загального асортименту продукції (тротуарна плитка, штучний камінь, накриття, паркани) становить до 70%.

Великий асортимент пластикових форм і можливість забарвити тротуарну плитку в різні кольори, дозволяє створювати різноманітність у оформлення території, як в кольоровому, так і в різних конфігураціях виконання. Ми виробляємо форми для виготовлення тротуарної плитки як геометрично правильні (готика, квадрат, піщаник, цегла, сектор малий,), так і по конфігурації нагадують природний камінь, (кам'яна квітка, старий Арбат, рим, єкатерининський камінь, віяло), що дає широкі можливості для дизайнерів при плануванні дизайну території.
Вироблені нашим підприємством пластикові форми для виробництва тротуарної плитки дають можливість вибрати кожній людині найбільш йому відповідну форму тротуарної плитки, а застосування залізоокисних пігментів для бетону найбільш відповідний колір плитки. Мінімальний набір обладнання для виробництва тротуарної плитки можна розмістити в приміщенні від 20-30 м. кв.
В асортимент виробництва тротуарних плит необхідно включити поребрик, бордюр, а також лотки для водовідведення.  

 


Код 3.85
Код 3.85
 

детальніше »
Код 3.84
Код 3.84
 

детальніше »

Код 3.83
Код 3.83
 

детальніше »
Код 3.82
Код 3.82
 

детальніше »

форма плитки тротуарной 50х50
Код 3.81
 

детальніше »
3.80
3.80
 

детальніше »

формы тротуарной плитки  винтаж
Код 3.79
 

детальніше »
формы тротуарной плитки  ластрик
Код 3.78
 

детальніше »

формы тротуарной плитки 250х250
Код 3.77
 

детальніше »
формы танец змей
Код 3.76
 

детальніше »

« ‹  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9   »