ПЛАСТИКОВІ ФОРМИ
 
 

Головна

Виробниче підприємство Бетонекс пропонує пластикові форми для виробництва тротуарної плитки, фасадної плитки, штучного каменю, архітектурного декору, огорож, пам'ятників із застосуванням вібролитої технології.

Ми виробляємо глянцеві форми із АБС та ПВХ пластика:

  • Форми тротуарної плитки
  • Форми штучного каменю
  • Форми фасадної плитки та облицювальна цегла
  • Форми для виготовлення сучасних огорож - євроогорож
  • Форми для виробництва архітектурного декору
  • Форми ступенів для сходів
  • Форми накриттів для заборів
  • Форми пам'ятників
  • Форми парканів та стовпа
  • Форми підвіконня та столів


Форми виготовлені на нашому підприємстві мають ряд особливостей вигідно відрізняють їх від інших виробників. Не висока вартість - можливість для підприємців з невеликим стартовим капіталом при незначних первісних вкладеннях організувати діюче виробництво. Будівельний ринок завжди найбільш динамічно розвивається.

Форми не вимагають мийки розчином соляної кислоти - заняття малоприємне і до того ж вимагає значних трудовитрат.

Використовуючи форми тротуарної плитки нашого виробництва, є можливість щоденної розпалублення виробів, що підвищує оборотність як самих форм, так і стелажів для витримки виробів. 

Не вимагають прогріву в гарячій воді.

При виробництві пластикових форм використовується первинний АБС пластик товщиною 2 мм і плівка ПВХ товщиною 0,8 мм.

абс пластик для виробництва пластикових форм

  АБС пластик добре зберігає геометрію, має непогану стійкість до стирання, кислото-і щелоче стійкий. АБС пластик добре підходить для виготовлення форм тротуарної плитки, фасадного каменю, парканів, пам'ятників, накриттів на стовпчики, накриттів на паркани. плівка ПВХ для виробництва пластикович форм

Плівка ПВХ товщиною 0,8 мм - еластичний матеріал, має високий глянець, який передається на готовий виріб з бетону або гіпсу.

Володіє прекрасною стійкістю до стирання, кислото-і щелоче стійкий. Підходить для виготовлення неглибоких форм, добре передає малюнок виробу. Доцільно використовувати для виготовлення форм штучного каменю, плит під пінопласт (Поліфасад, Термоплитів), використовуваних для утеплення будівель, а також тротуарної плитки товщиною до 35 мм і фасадної плитки.

Наші форми можуть мати як глянцеву так і матову поверхню. Для нас не становить проблем виготовити форми по Ваших ескізах або нанести необхідний логотип на тротуарну плитку, форми парканів або облицювальна цегла. Пропоноване нами устаткування - пластикові форми і вібростоли працюють на нашому виробництві. Форми нашого виготовлення можуть використовуватися при виробництві тротуарної плитки, штучного каменю, форм пам'ятників і заборів по різних технологіях (кевларобетон, ультрабетон, сістром та ін), а також інші технології вібролиття.

Відвідавши сторінки нашого сайту, Ви знайдете багато корисної інформації з виготовлення тротуарної плитки, фасадної плитки, огорож, пам'ятників (склади бетону, калькуляція на різні види виробів, рекомендації щодо укладання тротуарної плитки, штучного каменю, з установки забору).